Banner

ثبت نام

Banner

راه حل هایی برای لاغری صورت!

Lose-Weight-Face
ب

لاغری صورت امروزه به یکی از مُدهای خاص تبدیل شده است. برای برخی افراد که به مد و خوش عکس بودن علاقمند هستند، داشتن صورتی استخوانی برایشان امری ضروری است. اما راهکارهای مختلفی بر حسب نیاز وجود دارد که می‌توان بسته به شرایط هر یک از آنها را پیش گرفت. در ادامه همراه ما باشید تا بهترین آنها را برایتان بیان کنیم.

۱٫ نوشیدن آب کافی نکته بسیار مهم برای زیبایی صورت

1. نوشیدن آب کافی نکته بسیار مهم برای زیبایی صورت

هنگامی که قصد کاهش وزن دارید، به خصوص در قسمت صورت که بافت‌های عضلانی لطیف‌تری نسبت به سایر قسمت‌های بدن دارد، لازمست تا آب به اندازه کافی و حتی بیشتر از سابق بنوشید. در صورتی که طی لاغر کردن صورت آب به اندازه کافی مصرف نشود، پوست خشک خواهد شد.
در نتیجه چین و چروک‌هایی عمیق در سطح پوست لطیف صورت ایجاد خواهد شد که بعد از لاغری مجبور به درمان آنها خواهید شد. از طرفی دیگر آب نقش بسیار مهمی در لاغر شدن دارد. متوسط مصرف آب در طول روز بین ۸ الی ۱۲ لیوان است که باید برای این مورد نیز میزان مصرف آن رعایت شود.

۲٫ ماسک لاغری صورت و ماساژ مخصوص

راه حل هایی برای لاغری صورت!

با ماساژ صورت می‌توان به طور چشمگیر و قابل توجهی چربی صورت را کاهش داد. با اینکار گردش خون و اکسیژن رسانی به پوست نیز افزایش خواهد یافت. جمع شدن آب اضافی در قسمت‌هایی از صورت ممکن است مورد پسند بسیاری از خانم‌ها و یا حتی آقایان نباشد. ماساژ و استفاده از روغن و ماسک‌هایی متناسب برای لاغری صورت وجود دارد که می‌تواند راهکاری ایده آل و در دسترس باشد.

روغن‌های مناسب برای تهیه ماسک مانند روغن اسطوخودوس، روغن نارگیل، روغن گل رز و روغن گرانیا می‌توانند قبل از شروع ماساژ صورت، بسیار موثر باشند. داشتن چهره‌ای به شکل V، لیفت یا سفت بودن و جلوگیری از شل شدن پوست صورت با انجام ماساژهای پیشنهادی زیر امکان پذیر خواهد شد.

۱٫کشیدن دست‌ها از سمت چانه به سمت گونه‌ها
۲٫دورانی انگشت‌ها روی قسمت لپ‌ها
۳٫ضربه زدن آرام با انگشت‌ها بر چربی‌های اطراف لب
۴٫کشیدن انگشت از کنار لب‌ها به سمت گوش و بالا دادن وزن گونه

راه حل هایی برای لاغری صورت!

۴٫ رژیم لاغری صورت

تنها با استفاده از ورزش، انواع ماسک و ماساژ به نتیجه ایده آل نخواهید رسید. برخی از خانم‌ها بر این تصورند که تنها با ورزش دادن صورت و استفاده از انواع ماسک‌ها می‌توانند به لاغری صورت و داشتن چهره‌ای زیبا برسند. که این موضوع تصوری کاملا غلط در بین برخی از خانم‌ها است.
بهتر است برای رسیدن به این هدف مهم مصرف مواد قندی را به شدت کاهش دهید. دود سیگار و مصرف الکل می‌تواند در از بین رفتن بافت‌هایی که باعث زیبایی صورت شده‌اند بسیار موثر باشند. باید کمتر از سابق به مصرف این موارد پرداخته شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner