Banner

ثبت نام

Banner

خطرات لج و لجبازی در زندگی زناشویی!

daa9d8afd8a7d985-d8b1d988d8a7d8a8d8b7-d8b2d986d8a7d8b4d988db8cdb8c-d985d8aed8b1d8a8-d8a7d8b3d8aad89f-696×464
ب

لج و لجبازی زن و شوهر امکان دارد تا زندگی و رابسطه ی زناشویی را به خطر بیندازد در واقع لج بازی ر زندگی میتواند خسارتی را به همراه داشته باشد اگر همسر شما فردی لج باز است حتما باید برای درمان نزد مشاوران مراجعه کنید در واقع هر فردی ممکن است با کاستی ها و ضعف هایی همراه باشد همانطور که با نکات و ویژگی های مثبت همراه هستید میتوانید با نکات و خصلت های بدی همراه باشید لج بازی در یکی از خصلت های اخلاقی بد و ناپسند است که بسیاری از افراد با آن مواجه میشود .

در زندگی زناشویی گاهی یکی از افراد لج باز میشوند به گونه ای که امکان تحکیم و حفظ رابطه را به دشواری میکشانند.

لج بازی زن

لج بازی در زنان در بیشتر موارد بیشتر از آقایان میباشد لج بازی به این معناست که فردی مسمم و خود رای میشود و حرف هیچ کس را مورد توجه خود قرار نمیدهد نوعی کینه است که قصد دارد احساس و حالت درونی خود را و کینه ای که دارد با لج بازی جبران نماید همیشه در هر مسیری از زندگی عقل و منطق میتواند چراغ روشنی برای موفقیت باشد و احساسات و خواسته های شیطانی و بی دلیل و منطق چندان درست نیستند .

خطرات لج و لجبازی در زندگی زناشویی!

لج بازی در زندگی

لج بازی در زندگی متقابل گذشت و صبر و شکیبایی است لج بازی یکی از مواردی است که زوجین را به طلاق میکشاند بنابراین افراد میتوانند در این خصوص با یک مشاور و فرد با تجربه مشورت داشته باشند تا راهکار های بهتری را بیابند و درک نماید .

لج بازی شوهر

خطرات لج و لجبازی در زندگی زناشویی!

لجبازی مرد نیز میتواند یکی از خسارت اورترین موارد باشد در بسیاری از موارد مشاهده شده است که یکی از زوجین خحرف منطقی و درست دارد اما طرف مقابل به جای هم فکری و همدلی به دنبال لج بازی و رد کردن خواسته ی طرف مقابل است در این گونه موارد فرد هم زندگی خود را به تباهی میکشاند و هم زندگی طرف مقابل خود . لج و لجبازی زن و شوهر در بسیاری از موارد قابل درمان هستند و می توانند به پیشگیری و جلوگیری از خسارات آن کمک کند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Banner